1. Regionalliga
Zone D
5° Turno
Gonzen 3 | - | Bodan 2 | 4 | : | 2 |
Chur SK 1 | - | Pfäffikon 1 | 2½ | : | 3½ |
St. Gallen 2 | - | Herrliberg 1 | 4½ | : | 1½ |
SprengSchach 2 | - | Weinfelden1 | 3 | : | 3 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Pfäffikon 1 | 8 | 18½ |
2. | Gonzen 3 | 7 | 17 |
3. | St. Gallen 2 | 6 | 16½ |
4. | Herrliberg 1 | 6 | 15½ |
SprengSchach 2 | 6 | 15½ | |
6. | Weinfelden1 | 3 | 13½ |
7. | Bodan 2 | 2 | 13 |
8. | Chur SK 1 | 2 | 10½ |
Einzelresultate
Gonzen 3 (1934) | - | Bodan 2 (1899) | 4 | : | 2 |
Erwartung | 3 | : | 3 | ||
Duke Kreutzmann (2102) | - | Jochen Bahner (1913) | ½ | : | ½ |
Christian Binggeli (2040) | - | Matthias Tezayak (1992) | 0 | : | 1 |
Jan Selinga (1983) | - | Martin Hirzel (1959) | 1 | : | 0 |
Singh Mahajan Kiranpal | - | Dietmar Panek (1996) | 1 | : | 0 |
Andreas Paul Klauser (1839) | - | Rainer Roland (1730) | ½ | : | ½ |
Gülüzar Hüseynova (1706) | - | Stefan Frommherz (1803) | 1 | : | 0 |
Chur SK 1 (1961) | - | Pfäffikon 1 (2078) | 2½ | : | 3½ | |
Erwartung | 3 | : | 3 | |||
Sebastian Völker (2088) | - | Patrik Hugentobler (2203) | 0 | : | 1 | |
Daniel Roth (1902) | - | David Mäder (2205) | 0 | : | 1 | |
Slobodan Adzic (2067) | - | Stefan Wanner (1992) | ½ | : | ½ | |
Andri Arquint (2008) | - | Hermann Singeisen (1942) | 1 | : | 0 | |
Rolf Bosshard (1802) | - | Christian Mäder (2047) | 0 | : | 1 | |
Peter A. Wyss (1897) | - | N.N. | 1 | : | 0 | FF |
St. Gallen 2 (1956) | - | Herrliberg 1 (1908) | 4½ | : | 1½ | |
Erwartung | 3½ | : | 2½ | |||
Uros Nisavic (2019) | - | Rodrigo Meier (2098) | 1 | : | 0 | |
Aljoscha Heinlin (1956) | - | Hans-Jörg Illi (1984) | 1 | : | 0 | |
Benito Rusconi (1985) | - | Paul Remensberger (2064) | ½ | : | ½ | |
Frank Wittenbrock (1999) | - | Javier Fontana (1542) | 1 | : | 0 | |
Wolfgang Eisenbeiss (1834) | - | Jürg Leemann (1853) | 0 | : | 1 | |
Jan Fecker (1942) | - | N.N. | 1 | : | 0 | FF |
SprengSchach 2 (2013) | - | Weinfelden1 (2016) | 3 | : | 3 |
Erwartung | 3 | : | 3 | ||
Joshua Grob (2059) | - | Mark Zichanowicz (2179) | ½ | : | ½ |
Holger Just (2092) | - | Bruno Zülle (2101) | ½ | : | ½ |
Samyo Bounlom (2018) | - | Paul Businger (2027) | ½ | : | ½ |
Jannik Bounlom (2080) | - | Peter Plüss (2080) | ½ | : | ½ |
Philippe Dhenin (1895) | - | Jeroen Naarding (1852) | 0 | : | 1 |
Maria Heinatz (1936) | - | Reinhard Wegelin (1855) | 1 | : | 0 |