3. Liga
Ost 2
4° Turno
Schaffhausen Munot 1 | - | Winterthur 4 | 1½ | : | 4½ |
Chur 2 | - | Nimzowitsch 4 | 1½ | : | 4½ |
Rapperswil-Jona 2 | - | Steckborn 1 | 2 | : | 4 |
Zürich Réti ASK 4 | - | St.Gallen 4 | 4 | : | 2 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Winterthur 4 | 7 | 17 |
2. | Nimzowitsch 4 | 6 | 14 |
3. | Zürich Réti ASK 4 | 6 | 13½ |
4. | Steckborn 1 | 4 | 12½ |
5. | Schaffhausen Munot 1 | 3 | 12 |
6. | Rapperswil-Jona 2 | 3 | 10 |
7. | St.Gallen 4 | 2 | 9 |
8. | Chur 2 | 1 | 8 |
Einzelresultate
Schaffhausen Munot 1 (1866) | - | Winterthur 4 (1971) | 1½ | : | 4½ |
Erwartung | 2 | : | 4 | ||
Thomas Reichenbaecher (2041) | - | Ingo Klaus (2060) | ½ | : | ½ |
Robert Schetty (1992) | - | Horst Zesiger (2116) | ½ | : | ½ |
Daniel Meier (1858) | - | Nino Wilkins-Borsani (1961) | 0 | : | 1 |
Richard Brauchli (1822) | - | Paul Bosshard (1985) | 0 | : | 1 |
Christian Aeschlimann (1690) | - | Peter Karrer (1847) | ½ | : | ½ |
Richard Habenberger (1790) | - | Hansjörg Nohl (1857) | 0 | : | 1 |
Chur 2 (1649) | - | Nimzowitsch 4 (1810) | 1½ | : | 4½ |
Erwartung | 1½ | : | 4½ | ||
Marco Frei (1815) | - | Martin Hoffmann (1873) | 0 | : | 1 |
Theo Thoma (1696) | - | Karin Gundelfinger (1859) | 0 | : | 1 |
Günter Neumann (1647) | - | Daniel Fischer (1832) | ½ | : | ½ |
Hubert Giger (1675) | - | Randi Andersen (1800) | 0 | : | 1 |
Fabian Brunold (1499) | - | Luc Wehli (1777) | 0 | : | 1 |
Jürg Binggeli (1560) | - | René Rüegg (1718) | 1 | : | 0 |
Rapperswil-Jona 2 (1734) | - | Steckborn 1 (1845) | 2 | : | 4 |
Erwartung | 3 | : | 3 | ||
Remo Schönbächler (1766) | - | Paul Businger (2035) | 0 | : | 1 |
Albert Guebeli (1756) | - | Peter Haldi (1932) | ½ | : | ½ |
Walter Hofstetter (1730) | - | Rifet Joldic | 0 | : | 1 |
Robert Lechler (1732) | - | Heinz Aklin (1794) | ½ | : | ½ |
Markus Rhyner (1730) | - | Rolf Zahner (1742) | 0 | : | 1 |
Xaver Gsell (1687) | - | Bruno Saxer (1722) | 1 | : | 0 |
Zürich Réti ASK 4 (1847) | - | St.Gallen 4 (1823) | 4 | : | 2 |
Erwartung | 3 | : | 3 | ||
Robin Stoll (1948) | - | Thomas Würth (1892) | 1 | : | 0 |
Leonardo Meiler (1793) | - | Aldo Raschle-Toneguzzo (1855) | 1 | : | 0 |
Stefan Berger (1932) | - | Mile Popovic (1845) | 1 | : | 0 |
Claude Baumann (1854) | - | Damian Loher (1900) | 0 | : | 1 |
Martin Fuchsberger (1841) | - | Carlo Garlant (1619) | 1 | : | 0 |
Sebastian Wüthrich (1715) | - | Adrian Ueberwasser (1828) | 0 | : | 1 |