1° Lega
Nordwest
5° Turno
Birseck 1 | - | Basel SG 1 | 4 | : | 4 |
Fribourg CE 1 | - | Genève Bois-Gentil 2 | 3½ | : | 4 |
Liestal 1 | - | Reichenstein SF 2 | 3 | : | 5 |
Riehen Schachgesellschaft 3 | - | Thun SK 1 | 4 | : | 4 |
Rangliste
Rang | Club | MP | EP |
---|---|---|---|
1. | Reichenstein SF 2 | 8 | 25½ |
2. | Fribourg CE 1 | 6 | 22½ |
3. | Liestal 1 | 6 | 21½ |
4. | Genève Bois-Gentil 2 | 6 | 17½ |
5. | Thun SK 1 | 5 | 19 |
6. | Riehen Schachgesellschaft 3 | 3 | 18½ |
7. | Basel SG 1 | 3 | 17 |
8. | Birseck 1 | 2 | 18 |
Einzelresultate
Birseck 1 (1982) | - | Basel SG 1 (2043) | 4 | : | 4 |
Erwartung | 3½ | : | 4½ | ||
Dorian Jäggi (2280) | - | Hans-Elmar Schwing (2247) | 1 | : | 0 |
Andi Muheim (1709) | - | Jürg Gerschwiler (2041) | 0 | : | 1 |
Andi Aerni (2053) | - | Daniel Jost (1912) | 1 | : | 0 |
Albert Fischli (1900) | - | Nandor Vilagos (2196) | 0 | : | 1 |
Andrew Lumsdon (2081) | - | Walter Ammann (2043) | 1 | : | 0 |
Ronald Wyss (2034) | - | Max Gschwend (1973) | ½ | : | ½ |
Felix Jäggi (1959) | - | Gerhard Prill (2030) | ½ | : | ½ |
Benjamin Seitz (1838) | - | Alessandro Valli (1900) | 0 | : | 1 |
Fribourg CE 1 (2134) | - | Genève Bois-Gentil 2 (1980) | 3½ | : | 4 |
Erwartung | 5½ | : | 2½ | ||
Achim Schneuwly (2107) | - | Stéphane Coletta (1849) | 0 | : | 1 |
Jacques Kolly (2244) | - | Quentin Bogousslavsky (2011) | ½ | : | ½ |
Rainer Schaub (2247) | - | Christian Bieri (2117) | ½ | : | ½ |
Yves Deschenaux (2212) | - | Marc Schaerer (1919) | 1 | : | 0 |
Salvatore Cruceli (2112) | - | Pius Steiner (2117) | 0 | : | 1 |
Pierre Mauron (2080) | - | Laurent Vilaseca (1981) | 0 | : | 1 |
Tobie Gobet (1996) | - | Philippe Müllhaupt (1884) | 1 | : | 0 |
Paul Köstinger (2075) | - | Eric Donnat (1965) | ½ | : | 0 |
Liestal 1 (2045) | - | Reichenstein SF 2 (2237) | 3 | : | 5 |
Erwartung | 2½ | : | 5½ | ||
Martin Fischer (2009) | - | Vladimir Lazarev (2491) | 0 | : | 1 |
Stephan Suter (2119) | - | Bruno Kamber (2331) | 0 | : | 1 |
Hans Grob (1853) | - | Alfred Weindl (2340) | 0 | : | 1 |
Michael Schwarz (2371) | - | Marc Fischer (2140) | ½ | : | ½ |
Selina Fischer (1864) | - | Barbara Hund (2269) | 0 | : | 1 |
Alexander Lipecki (2141) | - | Christoph Berberich (2102) | 1 | : | 0 |
Peter Gentsch (1998) | - | Sylvain Leburgue (2139) | ½ | : | ½ |
Milorad Novosel (2006) | - | Hans-Werner Finck (2085) | 1 | : | 0 |
Riehen Schachgesellschaft 3 (2086) | - | Thun SK 1 (2038) | 4 | : | 4 |
Erwartung | 4½ | : | 3½ | ||
Malte Thoms (2100) | - | Martijn Engelberts (2212) | 0 | : | 1 |
Matthias Rüfenacht (2365) | - | René Finger (1989) | 1 | : | 0 |
Peter Erismann (2191) | - | Bernhard Meyer (2205) | 0 | : | 1 |
Dominik Altmann (2069) | - | Martin Roth (2077) | 0 | : | 1 |
Michael Pfau (2013) | - | Daniel Schütz (1993) | 1 | : | 0 |
Matthias Balg (2035) | - | Sascha Jost (2095) | 1 | : | 0 |
Klaus Wielsch (2004) | - | Kaspar Stucki (1924) | 1 | : | 0 |
Jean-Claude Maeder (1910) | - | Ramon Stucki (1806) | 0 | : | 1 |